Në finale Fer Volley - Drita

Volejboll

Në finale Fer Volley - Drita

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 23:29
Drita

Fer Volley ka arritur në finale të Kupës së FVK-së, duke e mposhtur Skenderajn me rezultat 3:0 në sete. Fer Volley gjatë tre seteve e dominoj ndeshjen dhe nesër në finale do të përballet me Driten.

Ndeshja e dytë gjysmëfinale në mes të Dritës dhe M Technologie ishte dramë e vërtetë. Drita ka triumfuar me rezultat 3:2 dhe shkon në finale.

Finalja e Kupës së FVK-së zhvillohet nesër me fillim nga ora 18:00.

Federata e Volejbollit e Kosovës përgëzon të gjitha ekipet për paraqitjen dhe korrektësinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat