Peja sprovohet në Portugali

Volejboll

Peja sprovohet në Portugali

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 17:32
Peja sprovohet në Portugali

Kampioni i Kosovës, Peja, është para sprovës së radhës.

Ata luajnë në konak të skuadrës portugeze AJ Fonte do Bastardo.

Peja e ka humbur ndeshjen e parë si vendas, me rezultat 3:0 nga AJ Fonte do Bastardo.

Sonte në ora 19:00 (sipas kohës së Kosovës) do të luajnë ndeshjen e kthimit të 1/16-tës së finales të CEV Challenge Cup.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat