Peja eliminohet nga garat evropiane 

Volejboll

Peja eliminohet nga garat evropiane 

Nga: K.G. Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 20:38
Peja eliminohet nga garat evropiane 

Peja, kampion i Kosovës, eliminohet nga garat evropiane.

Pejanët mposhtën edhe në Portugali, me rezultat 3:0 nga (25:14, 25:14, 25:13) A. J. F. Bastardo, në ndeshjen e kthimit të 16-ës së finales së Challenge Cup në volejboll.

Volejbollistët e Pejës u munduan por nuk arritën një set të fitojnë.

Ata edhe ndeshjen e parë e kanë humbur me rezultat identik, 0:3.

A. J. F. Bastardo kualifikohet e Peja eliminohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat