Drita e Fer Volley në garë për titull

Volejboll

Drita e Fer Volley në garë për titull

Më: 29 prill 2022 Në ora: 14:33
Drita e Fer Volley në garë për titull

Drita e Fer Volley në garë për titull!

Akti i parë i finaleve të Play-OFF në Superligën e vajzave në volejboll, risjell duelin mes kampionit në fuqi Dritës dhe skuadrës ferizajase Fer Volley.

Në “përsëritjen” e finales së Kupës, ku triumfoi Drita, ballafaqimet e serisë së Play-OFF pritet të jenë interesante dhe me rivalitet të madh.

Ndeshja e parë e finales së Play-OFF luhet të shtunën në Pallatin e Sporteve “Bashkim Selishta-Petriti” në Gjilan, me fillim nga ora 20:30.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat