Bleona, zemra e Skenderajt 

Volejboll

Bleona, zemra e Skenderajt 

Nga: K. Goca Më: 3 shtator 2022 Në ora: 13:58
Bleona, zemra e Skenderajt 

Volejbollistja Bleona Kadriu i mbetet besnike klubit Skenderaj.

Bleona vlerësohet edhe zemra e klubit të Skenderajt, e cila në çdo ndeshje e jep atomin e fundit.

Skenderaj janë edhe më të fortë me Bleonën e cila e ka vazhduar kontratën me këtë mjedis të organizuar dhe të respektuar.

"Bleona Kadriu, volejbollistja me e kërkuar e afatit kalimtar me oferta shumë të mëdha nga pothuajse të gjitha klubet elitare kosovare vazhdon të jetë besnike e klubit tonë KV Skenderaj.

Bleona është pjese e pandashme e Kombëtares se Kosovës, dhe cilësia e saj na ofron komoditet dhe me shumë siguri për arritjet e qëllimeve maksimale të klubit tonë.

Ne e falënderojmë Bleonën qe vazhdon të mbroje ngjyrat e skuadrës sonë dhe folenë e saj.

Bashkë jemi me të fortë’, njofton KV Skenderaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat