Turneu Beach Volley Mix zhvillohet të dielën

Volejboll

Turneu Beach Volley Mix zhvillohet të dielën

Më: 17 shtator 2022 Në ora: 20:52
Turneu Beach Volley Mix zhvillohet të dielën

Turneu i shtyrë i volejbollit në rërë së fundmi për shkak të reshjeve të shiut, është zhvendosur për datën 18 shtator, 2022.

Shorti për të kuptuar çiftet rivale do të hidhet në ora 10:30, me ndeshjen e parë që zhvillohet me fillim nga ora 11:00 në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit.

Turneu mbyllet me finalen e orës 18:00, në të njejtën ditë.

Ky turne po organizohet nga Federata e Volejbollit të Kosovës, në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat