Drita hesht Fer Volleyn

Volejboll

Drita hesht Fer Volleyn

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 22:16
Drita

Drita vazhdon bilancin perfekt, mposht Fer Volleyn!

Drita ka vazhduar me fitore këtë sezon, derisa ka mposhtur Fer Volleyn me rezultat 0:3 (18-25, 15-25, 22-25), në ndeshjen e vlefshme për xhiron e nëntë, të shtunën mbrëma.

Vashat e trajnerit Lorik Ilazi po tregojnë formë të lart edhe këtë sezon, derisa kanë regjistruar edhe fitoren e nëntë nga po aq ndeshje të luajtura.

"Intelektualet" kryesojnë në tabelë me 27 pikë, ndërsa Fer Volley mbetet në kuotën e 13 pikëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat