Rezultatet dhe renditja tabelare në Superligën A

Volejboll

Rezultatet dhe renditja tabelare në Superligën A

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 23:35
Rezultatet

Pas xhiros së nëntë në Superligën A në volejboll, femrat, Drita vazhdon të kryesojë në tabelë me bilanc të qind për qind, 27 pikë, ndërsa në vendin e dytë vjen Skenderaj me katër pikë më pak.

Drita dhe Skenderaj kanë distancë të konsiderueshme me vendin e tretë, Fer Volleyn, e cila ka 13 pikë.

Me tre pikë më pak në vendin e katërt pozicionohet M-Technologie.

Image

Tabela

Fushë Kosova dhe Feronikeli mbyllin renditjen në dy vendet e fundit me nga tetë respektivisht 0 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat