Besnikja e Skenderajt

Volejboll

Besnikja e Skenderajt

Nga: K.G. Më: 7 shtator 2023 Në ora: 13:52
Bleona Kadriu

Volejbollistja Bleona Kadriu ka vazhduar me klubin e Skenderaj, me synime që të luftojnë për trofe.

Bleona i mbetet besnik klubit nga Drenica.   

“Bleona Kadriu vazhdon me ngjyrat!

Përkundër shumë ofertave gjatë këtij viti, Bleona pa hezitim ka zgjedhur që të vazhdoj me ekipin e zemrës.

Klubi ynë KV Skenderaj falënderon Bleonen për besnikërinë e treguar ndaj qytetit dhe ekipit tonë.

Bleona Kadriu është produkt i KV Skenderaj, lojtare e përfaqësueses se Kosovës dhe luan ne pozitën e bllokeres së mesit (qendër)”, - njofton KVF Skenderaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat