Loresa Avdiu, lojtare e ndeshjes 

Volejboll

Loresa Avdiu, lojtare e ndeshjes 

Më: 26 nëntor 2023 Në ora: 22:22
Adelajda Prenga pranon trofeun nga Bahri Gjinovci, kryetar i FVK-së

Emocione, pasion, dhe një paraqitje e jashtëzakonshme  në fushë - këto janë elementet që bënë këtë turne një spektakël të vërtetë sportiv. 

Rezultati 3:0 në finalen kundër Skënderbeut nga Korça tregon për përpjekjen dhe dominimin e tyre në fushë.

MVP i ndeshjes, Loresa Avdiu, shfaqi një talente të jashtëzakonshme dhe u bë pjesë e historisë së fitores. 

Një performancë e mrekullueshme që siguroi suksesin për ekipin e Gjilanit. 

Në emër të Federatës së Volejbollit të Kosovës, dëshirojmë të shprehim falënderimin tonë më të ngrohtë për lojtarët, stafin teknik dhe të gjithë ata që ndihmuan në organizimin e këtij eventi të madh, shkruan në faqen e FVK-së.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat