Drita fiton Kupën e Kosovës

Volejboll

Drita fiton Kupën e Kosovës

Më: 31 mars 2024 Në ora: 22:56
Drita e Gjilanit

Drita e Gjilanit edhe një herë ka treguar sot se nuk ka konkurrencë në volejbollin e Kosovës.

Drita e fitoi trofeun e tetë të Kupës së Kosovës.

Drita e mposhti në finale me 3:0 Fushë Kosovën.

Vashat e trajnerit Lorik Ilazi dëshmuan cilësitë dhe ngriten trofeun në palestrën e sportit “1 Tetori” në Prishtinë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat