Leonita me Skenderajn

Volejboll

Leonita me Skenderajn

Nga: K.G. Më: 29 maj 2024 Në ora: 22:34
Volejbollistja Leonita Hoxha

Volejbollistja Leonita Hoxha do të vazhdojë me Skenderajn edhe për edicionin 2024-2025.

Nënkampionet e Kosovës janë të lumtura që Leonita zgjodhi që të mbetet në mesin e tyre.

Leonita Hoxha vazhdon të fluturoj me ne.

Edhe pse kishte shumë oferta nga të gjitha klubet e Kosovës, Leonita zgjodhi KV Skenderaj.

Leonita kishte paraqitje fantastike me ne, duke renë në sy me performancen e saj në secilën lojë.

KV Skenderaj këtë sezon ka një projekt të qartë dhe do të luftoj për çdo trofe të mundshëm. 

Faleminderit Leo, bashkë do të festojmë.

Ditëve në vazhdim prezantojmë edhe tri tjera!”, njofton KVF Skenderaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat