Vazhdojnë me humbje

Volejboll

Vazhdojnë me humbje

Më: 6 qershor 2024 Në ora: 18:59
Volejbollistet e volejbollistët

Yllka Jashari dhe Melirona Avdullahu, në ndeshjen e dytë të ditës, u mposhtën nga çifti ukrainas, Serdiuk/Romaniuk, me rezultat 2:0.

"Seti i parë përfundoi me rezultatin 21:13, ndërsa seti i dytë u mbyll me një diferencë më të theksuar, 21:8.

Nesër (e premte), dyshja e zhvillon takimin e tretë të beachvollejt, përballë çiftit lituanez, Vasiliauskaitė/Silickytė.

Kjo ndeshje do të jetë një mundësi për Jashari dhe Avdullahu të tregojnë përmirësim dhe të synojnë rezultate më të mira", njofton FVK>

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat