Trajneri i Kosovës sfidon femrat me zbukurim 

Xhudo

Trajneri i Kosovës sfidon femrat me zbukurim 

Nga: K.Goca Më: 10 janar 2021 Në ora: 12:45
Trajneri i Kosovës sfidon femrat me zbukurim 

Anton Cena, xhudist veteran dhe trajner i klubit “Polici” nga Prishtina, si gjithmonë përkujdeset për ndonjë senzacion.

Kësaj radhe shkon të floktari për t’u qethur dhe për t'u dukur edhe më i bukur.   

Ai qethet në shtetin shqiptar.

“Meqë femrat më të bukura në botë po zbukurohen sot vendosa të zbukurohem edhe unë...

Faleminderit berberit më të fortë në Tale!”, shkruan Cena në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat