Trajneri i Kosovës e mban në shpinë bukuroshen sllovake, një vajzë i thotë je bë për pension 

Xhudo

Trajneri i Kosovës e mban në shpinë bukuroshen sllovake, një vajzë i thotë je bë për pension 

Nga: K.Goca Më: 18 nëntor 2021 Në ora: 18:26
Trajneri i Kosovës e mban në shpinë bukuroshen sllovake, një vajzë i thotë je bë për pension 

Bukuroshja sllovake, Klaudia Klody Arendaçova, e ka mik të mirë trajnerin e Kosovës dhe xhudistin veteran, Anton Cena. 

Cena e ka mikeshë të shtëpisë sllovaken, e cila është magjistre e gjuhës gjermane, por një vajzë tjetër që nuk e përmend me emër, i ka thënë je bë për pension! 

Cena si gjithmonë gazmor, qeshet dhe i falënderohet asaj vajzës për humorin.

Image

Mikesha sllovake në krah të Cenës

 “Një mikeshë e imja sot me tha: ‘kampion është koha me ikur në  pension se je plakur, ndërsa  unë ende po e mbajë mikeshën në një dorë...

Mikesha ime  fotogjenike Klaudia Klody Arendaçova”, ka shkruar Cena në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat