Kuka: Suksesi i Laurës në Evropian u kalua nën hije në Kosovë

Xhudo

Kuka: Suksesi i Laurës në Evropian u kalua nën hije në Kosovë

Nga: K. G. Më: 11 maj 2022 Në ora: 11:16
Kuka: Suksesi i Laurës në Evropian u kalua nën hije në Kosovë

Trajnerin më të mirë në botë, Driton Kukajn, e brengos një gjë në Kosovë. 

Ai ka shkruar se suksesi i Laura Fazliut u kalua nën hije në Kosovë.

“Laura drejt finales në Evropian kështu kishte hedhur Spanjollen me ippon!

Sa për njohuri rezultati nënkampione Evropiane është deri tash suksesi më i madh i sportit të shtetit tonë për vitin 2022!

Pak në hije u kalua ky rezultat në përgjithësi në Kosovë apo kemi rezultate tjera me vlerë që unë personalisht s’po i di, ndoshta s’po e kuptoj sportin ma”, shkruan Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat