Veprimtarja e LDK-së nga Zvicra i reagon Gashit për Thaçin e Veselin: Kosova u lirua nga ta...

Zvicra

Veprimtarja e LDK-së nga Zvicra i reagon Gashit për Thaçin e Veselin: Kosova u lirua nga ta...

Nga: N.Sh Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 22:11
Zize Pepshi

Zize Pepshi, nënkryetare e Degës se LDK në Zvicër ka reaguar ndaj Kujtim Gashit të PDK-së.

Pepshi përmes një postimi në Facebook, i kundërpërgjigjet Gashit i cili tha se mungesa e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit ka krijuar probleme në Kosovë.

E kjo e thotë të kundërtën.

Sipas saj, Kosova u lirua nga Thaçi e Veseli.

Reagimi i plotë:

Zotni Gashi, kush janë Thaçi e Veseli që mungesa tyre paska krijuar probleme në Kosovë?

Unë e them të kundërtën e saj: Kosova u lirua nga këta dy,  ata tash po përballën më drejtësinë në Hagë....

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat