Shqiptari e kundërshton policin e Zvicrës, por e zë sherri: “Oj gru më mbytën”

Zvicra

Shqiptari e kundërshton policin e Zvicrës, por e zë sherri: “Oj gru më mbytën”

Më: 1 prill 2022 Në ora: 13:38
Pamje nga videoja

Policia zvicerane kishin shkuar në derë të një shqiptari, e ky nuk i priti shumë qetë.

Në videon, banoi shqiptar në Zvicër shihet teksa debaton ashpër me një nga policët zviceran.

Më vonë, Polici vendos ta ndal shqiptarin, dhe kjo duket sikur arrestim i dhunshëm.

 

Më pas shqiptari thërret gruan e tij duke i thënë ‘oj grua më mbytën”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat