E dhimbshme: Një aksident i merr jetën vogëlushit nga Kosova në Zvicër

Zvicra

E dhimbshme: Një aksident i merr jetën vogëlushit nga Kosova në Zvicër

Më: 11 maj 2023 Në ora: 09:56
Drilon Bllaca

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër, ku si pasojë e një aksidenti ka humbur jetën vogëlushi kosovar nga fshati Bllacë e Suharekës, Drilon Bllaca.

Lajmin e trishtë e ka dhënë babai i të ndjerit përmes rrjeteve sociale, i cili ka bërë me dije se varrimi i djalit do të bëhet nesër në orën 15:00 në varrezat e fshatit Bllacë.

“Të dashur familjar miq ,shok dhe dashamire ju njoftojm se me pikllim të thell pas një aksidenti në Zvicer ka ndrruar jet me i dashuri jon, djali, nipi, Drilon (Avni) Bllaca 

Vorrimi bëhet me daten 11.05.2023 dite e Enjte ora 15:00 në varrezat e fshatit Bllacë (Therandë)”, thuhet në njoftim.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat