Policia thyen rregullat në trafik

Aktuale

Policia thyen rregullat në trafik

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 12:34
Policia e Kosovës

Një veturë zyrtare e Policisë së Kosovës, ka thyer rregullat e trafikut rrugor sot gjatë ditës.

Kjo pasi që e njëjta është parë duke u kthyer në vendin e ndaluar për kthim.

Lexues të Gazetës kanë siguruar fotografi nga lexuesit të cilët raportojnë që ngjarja ka ndodhur në autostradën për Gjakovë.

Ndryshe, Policia e Kosovës për 24 orë ka raportuar 15 aksidente me persona të lënduar si dhe 28 aksidente trafiku me dëme materiale.

Po ashtu për 24 orë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1.291 tiketa në trafik.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat