Voton Haradinaj

Aktuale

Voton Haradinaj

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 09:01
Ramush Haradinaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka hedhur votën e tij.

Ai votoi në shkollën e mesme të mjekësisë “Ali Sokoli” në Prishtinë.

Haradinaj nuk ishte vetë.

Ai ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Anita Muçaj.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat