Voton Agim Bahtiri

Aktuale

Voton Agim Bahtiri

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 11:35
Agim Bahtiri

Në votime sapo mori pjesë edhe Kryetari aktual i Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Ai votoi në vendlindjen e tij në Gushavc, në shkollën “Harun Beka”.

Bahtiri ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij e cila poashtu ushtroi të drejtën e saj të votës.

Por një detaj interesant u pa gjatë votimit. Kryetarit aktual i bie fletëvotimi nga dora.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat