Voton edhe Xhafer Gashi

Aktuale

Voton edhe Xhafer Gashi

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:03
Xhafer Gashi

Kandidati i pavarur për kryetar të Obiliqit, Xhafer Gashi, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Afërdita, kanë votuar, teksa kanë ftuar edhe qytetarët të dalin në këto zgjedhje.

Gashi ka thënë se me votën e tyre, qytetarët do ta përcaktojnë zhvillimin e qytetit.

“Me bashkëshorten time Afërditen, sapo përfunduam obligimin tonë qytetarë.

Ftojë të gjithë qytetarët që të dalin të votojnë dhe me votën e tyre të përcaktojnë zhvillimin e qytetit të Obiliqit, për një tashme dhe të ardhme të sigurt për fëmijët tanë”, ka shkruar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat