Voton edhe Valon Ramadani

Aktuale

Voton edhe Valon Ramadani

Nga: A.M. Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:09
Valon Ramadani

Në Kosovë janë duke u zhvilluar zgjedhjet lokale.     

Të gjithë qytetarët e Kosovës mbi moshën 18 vjeçare kanë të drejtë të votojnë.

Pak minuta më parë ka shfytëzuar të drejtën e votës edhe  kandidat i VV-së Ferizaj, Valon Ramadani.

Ramadani ka votuar në shkollen fillore të fshatit Komogllavë në komunën e Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat