Voton Sali Zyba në Suharekë

Aktuale

Voton Sali Zyba në Suharekë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:27
Sali Zyba

Kandidati për kryetar të Komunës së Suharekës nga Lëvizja Vetëvendosje, Sali Zyba ka kryer obligimin e tij qytetarë duke votuar në vendlindje.

Ai ka kërkuar nga qytetarët që të dalin në mënyrë masive për të votuar.

“Uroj të ketë  një proces të rregullt, të qetë dhe të këtë pjesëmarrje sa më masive në mënyrë që të kemi një rezultat sa më real”, ka thënë Zyba.

Deputeti Zyba ka votuar në shkollën “Vëllezërit Frashëri” në Bukosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat