81 vjeçarja voton në Shtime

Aktuale

81 vjeçarja voton në Shtime

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 09:02
81 vjeçarja voton në Shtime

Qysh në orët e para të mëngjesit 81 vjeçarja ju drejtua qendrës së votimit në shkollën “Emin Duraku” në Shtime.

Ajo tha se me shumë qejf ka dalur në këto zgjedhje.

Dhe se pret që të bëhet më mirë.

“Pres ndryshim ishalla shembullore bëhet Shtimja”, tha ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat