Edhe anëtarë të PDK-së në protestën e PSD-së

Aktuale

Edhe anëtarë të PDK-së në protestën e PSD-së

Më: 29 janar 2022 Në ora: 14:26
Protesta

Ndonëse u tha se akterë të tjerë të opozitës nuk do të jenë pjesëmarrës në protestën e PSD-së, në të njëjtën janë parë disa anëtarë të PDK-së.

Aty është deputeti i kësaj partie, Hisen Berisha, si dhe anëtarja, Besa Ismaili.

Aktualisht, protestuesit janë nisur drejt objektit të Qeverisë.

Image
Aty është deputeti i kësaj partie, Hisen Berisha, si dhe anëtarja, Besa Ismaili.

Ata po brohorasin “poshtë qeveria” dhe “Albin mashtruesi”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat