Me kë e ka Driton Tali?

Aktuale

Me kë e ka Driton Tali?

Nga: A.SH Më: 16 mars 2022 Në ora: 15:24
Driton Tali

Ish-këshilltari i Glauk Konjufcës ka thënë se menaxheri i mirë duhet ta dallojë talentin.

Ai ka bërë një krahasim mes sulmuesit edhe mbrojtësit duke ndërruar rolet e këtyre dy pozicioneve humbet edhe loja.

Postimi në Facebook:

Menaxheri i mirë duhet ta dalloje talentin.

Nëse mbrojtësit ja jep rolin e sulmuesit e sulmuesit rolin e mbrojtësit, ai/ajo e ka humbur lojën sepse e ka humbur edhe sulmuesin edhe mbrojtësin.

Veç thash po thom.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat