Shtyhet seanca për vrasjen e Ivanoviqit

Aktuale

Shtyhet seanca për vrasjen e Ivanoviqit

Më: 19 prill 2022 Në ora: 10:54
Shtyhet seanca për vrasjen e Ivanoviqit

Seanca gjyqësore për vrasjen e Oliver Ivanoviqit, ishte paraparë të fillonte të martën në orën 09:30, por është shtyrë për orën 13:00.

Dëshmitari që duhet të paraqitet në seancë, është rrugës, ka bërë të ditur Gjykata, në të cilën është paraparë të dëshmojë edhe vëllai i Oliver Ivanoviqit.

Në seancën e fundit gjyqësore u dëgjuan dy dëshmitarë.

Njëri prej tyre ishte zyrtar policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat