E kritikuan Kurtin për deklaratën për luftë, reagimi epik i Gjinovcit ndaj opozitës: A s’po keni ku me ju kap a?

Aktuale

E kritikuan Kurtin për deklaratën për luftë, reagimi epik i Gjinovcit ndaj opozitës: A s’po keni ku me ju kap a?

Nga: A.M Më: 9 gusht 2022 Në ora: 08:34
Rron Gjinovci

Pas deklaratave të kryeministrit Albin Kurti se rreziku i një konflikti me Serbinë është i lartë, erdhën reagime të shumta, përcjell “Bota sot”.

Kryesisht, partitë opozitare në vend kritikuan ashpër kryeministrin Kurti.

E në lidhje me gjithë kritikat dhe akuzat ndaj Kurtit, reagoi edhe aktivisti Rron Gjinovci, i cili përmes një postimi në Facebook iu kundërpërgjigj më një pyetje epike opozitarëve:

“A s'po keni ku me ju kap a?”

Postimi i plotë

A s'po keni ku me ju kap a?

Pe dini ju

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat