Përfundon protesta 10 minutëshe e veteranëve para Eulex-it

Aktuale

Përfundon protesta 10 minutëshe e veteranëve para Eulex-it

Më: 15 shtator 2023 Në ora: 12:25
Foto ilustrim

Organizata e Veteranëve të Luftës ka protestuar para zyreve të EULEX-it.

Ata kanë kundërshtuar kështu bastisjet e e fundit ndaj ish luftëtarëve të UÇK-së.

Protesta ka përfunduar.

Protestuesit i kanë gjuajtur telefonat e tyre para zyrës së EULEX-it, në shenjë pakënaqësie ndaj bastisjeve të fundit që po bën EULEX-I i cili dhe ka konfiskuar disa telefona.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat