Deklarimi i çuditshëm i pasurisë: Ganimete Musliut një banesë i kushton veç 81 euro

Aktuale

Deklarimi i çuditshëm i pasurisë: Ganimete Musliut një banesë i kushton veç 81 euro

Nga: A.M. Më: 22 prill 2024 Në ora: 09:49
Ganimete Musliu.

Agjencia për Parandalimin e Korrupsionit ketë të shtunë ka publikuar të dhënat e deklarimit të pasurisë nga zyrtarët publikë për vitin 2024.

E deklarimin e pasurisë e bëri edhe deputetja e shumëpërfolur nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu.

Musliu në APK ka deklaruar se posedon dy banesa, e që vlera e njërës prej tyre është befasuese vetëm 81 euro.

Ndërsa, deputetja e PDK-së ka vetëm një veturë dhe vetëm 580 euro para të gatshme në bankë, transmeton "Bota sot".

Më poshtë ua përcjellim pasurinë e Musliut:

Image
Grafika
Image
Grafika
Image
Grafika
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat