Resmije Juniku: Urime 27 vjetori i gazetës më të mirë, “Bota sot”, me gazetarin me të mirë Kemajl Goca

Basketboll

Resmije Juniku: Urime 27 vjetori i gazetës më të mirë, “Bota sot”, me gazetarin me të mirë Kemajl Goca

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 18:03
Resmije Juniku

Ikona e basketbollit, Resmije Juniku, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Juniku tha se “Bota sot” është gazetë që nuk i ndahet asnjëherë sportit, merret me tema të ndryshme në sportin në përgjithësi.

Ish basketbollistja e gjeneratës së artë të fundviteve të 70-ta dhe të 80-ta, ish selektorja e Kombëtares së Kosovës, tha se “Bota sot” gjithmonë ka raportuar të vërtetën dhe është në shërbim të sportistëve. 

“Urime 27 vjetori i gazetës më të mirë “Bota sot”, me të sinqertën e mbi të gjitha me gazetarin më të mirin që nuk i harron kurrë sportistët si të rinjtë edhe te vjetrit, Kemajl Goca”, uron Resmije Juniku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat