Blerim Krasniqi: Urime për shtëpinë më të fuqishme, gazetën “Bota sot” 

Basketboll

Blerim Krasniqi: Urime për shtëpinë më të fuqishme, gazetën “Bota sot” 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:05
Blerim Krasniqi: Urime për shtëpinë më të fuqishme, gazetën “Bota sot” 

Trajneri i mirënjohur i basketbollit, Blerim Krasniqi, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Krasniqi thotë se “Bota sot” është krah i djathtë i sportit.  

“Urime për shtëpinë më të fuqishme dhe me traditë me të gjatë në vendin tonë, 27 vitet e “Bota sot”.

Edhe shumë vite të panumërta”, uron Krasniqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat