Plas sherri në një lojë, ndërron jetë babai i një prej lojtarëve!

Basketboll

Plas sherri në një lojë, ndërron jetë babai i një prej lojtarëve!

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 13:32
Plas sherri në një lojë, ndërron jetë babai i një prej lojtarëve!

Një lojë basketbolli në shkollën fillore amerikane në Vermontin verior ka përfunduar në mënyrë tragjike.

Befas fëmijët filluan të zihen me njëri-tjerin dhe aty kanë ndërhyrë edhe prindërit e tyre.

Duke qenë se një burrë i quajtur Russell Giroux ishte goditur shumë, u dërgua menjëherë në spital por nuk mundi të shpëtonte.

E gjitha pamja është filmuar nga një tjetër prind i fëmijëve.

“Një burrë u vra mes një loje basketbolli në një shkollë fillore”, ka shkruar ai në Twitter.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat