Urbonas nuk është në Prishtinë, Sylejmani drejton ekipin  

Basketboll

Urbonas nuk është në Prishtinë, Sylejmani drejton ekipin  

Nga: K. G. Më: 28 nëntor 2023 Në ora: 21:32
Urbonas

Zydrunas Urbonas nuk është kryetrajner i Sigal Prishtinës.

Klubi bardhekaltër e ka falënderuar lituanin Zydrunas Urbonas.

Prishtinës nuk i shkoi ashtu si ka pritur me trajnerin e larguar. 

“Faleminderit Zydrunas Urbonas!

KB Sigal Prishtina njofton se me marrëveshje të dyanshme është ndërprerë bashkëpunimi me trajnerin lituanez, Zydrunas Urbonas.

Trajnerin e falenderojmë për kontributin e dhënë deri më sot dhe se deri në një vendim të ardhshëm të klubit, skuadrën do ta drejtojë ndihmës-trajneri, Albert Sylejmani”, njofton KB Sigal Prishtina.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat