Demi Lovato mahnit me pamjen e re

Bota e Yjeve

Demi Lovato mahnit me pamjen e re

Nga: H.O. Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 09:43
Demi Lovato

Ajo u shfaq në fillim të këtij muaji si një bionde tërheqëse.

Dhe Demi Lovato shihet qartë se nuk ishte mjaftuar me këtë, derisa shfaqi në rrjetet sociale stilin më të ri të flokëve të saj, me një seri selfie të postuara në Instagram të martën.

Ylli 28 vjeqar në një moment tregoj veshjen e saj mahnitëse, me një pallto të verdhë të ndritshme në dy krahrorët.

Ndryshe, ajo njihet për stilet e rrezikshme të veshjeve dhe flokëve, por kësaj radhe duket se ajo e ka gjetur veten./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat