Modelja mbulon fare pak pjesët intime

Bota e Yjeve

Modelja mbulon fare pak pjesët intime

Nga: H.O. Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 18:12
Nicole Williams

Nicole Williams dha një shfaqje të paturpshme këtë javë derisa shëtiste nëpër ujërat e Antigua për një xhirim të ri fotografik, të cilin e shpërndau në Instagram.

Bomba 34 vjeqare e ËAGS në Los Angelos paraqiti një tjetër stuhi para fotografit Kevin Berru me një set të ri fotografish të realizuara për revistën Modeliste Magazine.

Duke treguar linjat e saj në një palë bikine ngjyrë bue nga Sommer Swim, The Fenty dhe Good American kishte një pamje me flokët e saj të lagura.

Modeja kishte mbuluar fare pak pjesët e saj trupore./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat