Maria Gorban: Biografi, Filmografi Dhe Jeta Personale 

Bota e Yjeve

Maria Gorban: Biografi, Filmografi Dhe Jeta Personale 

Më: 11 dhjetor 2020 Në ora: 17:15
Maria Gorban

Maria Gorban, biografi e cila fillon në lindje në një familje aktorësh të talentuar të teatrit dhe kinemasë, është një aktore e njohur dhe popullor të kinemasë moderne.

Gorban Maria Alexandrovna ka lindur në Izhevsk në vitin 1987, pothuajse të Vitit të Ri - 26 dhjetor. Babai i saj - një aktor i njohur teatri dhe drejtor më vonë, nëna e tij - një aktore në Teatrin e të Rinjve. familja Masha u shpërngul në Moskë në vitin 1992, vajza në atë kohë ishte gjashtë vjeç. Madje edhe atëherë, ajo nuk kishte asnjë dyshim se kush dëshiron të bëhet në të ardhmen. Foshnja qenë vazhdimisht për të punuar me të atit ose nënës, e dinte gjithë jetën prapaskenë, ose më mirë, ajo ka jetuar. Ajo donte për të vazhduar traditën e familjes.

Aktorja Maria Gorban ishte një tifoz i zjarrtë i Vyacheslava Polunina, dhe madje edhe të mendohet seriozisht për clowning. Por pas mësuar rreth jetës së një endacak dhe një turne të clowns, ajo vendosi për të parë ato nga ana e punimeve.

Sipas historitë më aktoret, ajo kishte për të ndryshuar disa shkolla, dhe klasën e dhjetë, e cila ishte e fundit për të tashmë të diplomuar në dramë numër shkollor 123.

Ajo ventured për të hyrë në GITIS. Ajo shkoi për të marrë provime me të dashurën e tij. Dhe ajo mori! Mary Pope ishte, sigurisht, kundër hyrjes në departamentin e vepron, sepse ai pa prodhuesin e tij bijën. Por, nëna ime ishte në anën e vajzës së saj, dhe së bashku ata bindi të atin e saj.

Mësuesit kishte për të punuar kohë të mjaftueshme për "të arsyeshme" Masha nën standardin seriozisht. Ajo ishte emocional, celular, me gjobë prirje artistike nxënës.

Të gjitha ndërsa ajo ishte duke studiuar, ajo u përpoq për të marrë pjesë në shfaqje, të provoni veten në role të ndryshme karakter. shfaqje studentore e "Vëllezërit Karamazov" të "Nameless Star" dhe "mandat" Nikolai Erdman Masha ndihmoi për të provuar. E "Mandati", për t'i dhënë asaj rolin e një kuzhinier të keq. Në vitin 2007, Maria Gorban sukses kompleton GITIS, ku ajo studioi Boris Morozov.

Maria Gorban parë u shfaq në ekran në seri televizive "Simple Truth". Atje ajo mori me ndihmën e vëllait të tij Alekseya Sutyagina. Mary ka punuar në projektin për pesë vjet. Të ngrohtë-up para kryesore dhe të rëndësishme për rolin e saj ishte filmi "qumësht dhie", "Logjika-3 grave ', në të cilin ajo luajti në vitin 2003. ajo është gjithashtu ka luajtur në mënyrë të përkryer rolin e Lena në "mars turke", e cila pa një spektator në vitin 2007, dhe në filmin "E drejta për lumturi" me sukses luajti vajzën Alice. Maria Gorban, filmografi e cila është replenished çdo vit - një nga aktoret më premtuese të sotme.

Roli Mjaft i rëndësishëm dhe i paharrueshëm Maria Gorban luajtur në vitin e katërt të GITIS. Ajo ishte roli i horr në filmin Tani Nesterovoy "Vizatim", u lirua në teatrot në 2008. Gjithashtu, ajo u përpoq dorën e saj në rezultatin Audio. Në vitin 2006, shfaqja "thesar tepër i çmuar", zëri i saj, tha Belle.

2008 ishte një të vërtetë yjor për Maria Gorban. Aktorja Filmography ri replenished: ajo merr rolin kryesor në serinë televizive "Unë jam fluturues." Aktorja luan atë Leroux Chekhov. Lera hyn shkollën mjekësore dhe vendosi të bëhet një mjek. Për të, ka vetëm një qëllim - për të shpëtuar vëllai i tij. Për këtë karakter dhe të mësuarit. Pak më vonë (në 2009) luajti në "aerobatics" si Volokhova Maria Gorban.

Aktorja Filmography shumë solide për të filluar karrierën e tyre si një i diplomuar të kohëve të fundit. Por kjo vajzë nuk do të ndalet. "Ndriçon" aspirojnë aktore jo vetëm në ekran argjendi. Në teatër, ajo është gjithashtu një sukses. Mary ka luajtur në "martesa Bal'zaminova" A. N. Ostrovskogo (anfisa), në shfaqjet e "bust" Herbert Berger (Nancy), "Dasma luksoze" me regji të Vladimir Ustyugov.

Në një intervistë me Maria Gorban (biografinë e aktores - provë) ka deklaruar në mënyrë të përsëritur se është skena shumë të qarta për të nën ndalim personal: kjo nuk është absolutisht e gatshme të zhvishet në frontin e kameras. Megjithatë, faqet e revistës MAXIM dekoroj fotografitë e saj. Në 2010-2011, aktorja ende vendosi të yll në një foto xhiruar në stilin "lakuriq" për revista të njohura.

Përvoja e parë si një program televiziv kryesor ishte projekti "90h60h90" në kanalin "Rusia-2", i cili e ftoi atë për të punuar në vitin 2012.

Në vitin 2012, Maria me sukses u luajt në popullore seri televizive komedi "Kuzhina".

Nominimi "Shejtan më simpatik" shkoi në Marinë për rolin e mësipërme në filmin "Vizatim". Roli i aktores vënë re dhe vlerësuar në "zogu" në Festivalin e Arteve Pamore. Ajo nuk ka vetëm të vijnë në "zog shqiponje", por si një udhëheqës.

Gjithashtu ajo zotëron çmimin "Star Bridge" në fushën e arteve audiovizuale. Maria fitoi në kategorinë "Aktorja". Çmimi u dha për rolin e tij në filmin "Vizatim".

Vajzë i pëlqen të skate rul dhe të çmendur për snowboarding. Shumë i dhënë pas kafshëve. Në shtëpinë e famshme aktorja dy qentë e: Dalmatëve dhe Yorkshire Terrier.

Ai është i dhënë pas aktores, kaq të çuditshme të mjaftueshme, futbolli. Në kohën e tij të lirë, nuk heqë dorë nga pak për të luajtur futboll. Në muzikë, të interesuar në R'n'B stilit dhe shpirtit, mes më të preferojnë David Craig dhe këngëtarja Tina Karol.

Prindërit e aktores është gjithmonë e lumtur kur ajo fillon takim një djalë të ri. Dhe sinqerisht shpresoj se kjo është shumë e dashuria që do të zgjasë tërë jetën e saj. Por Masha subconsciously krahasuar boyfriends me babain e saj, dhe, natyrisht, ata dëshpërimisht humbur.

Maria Gorban, jeta personale e të cilit ka qenë objekt diskutimi në qarqet e biznesit tregojnë, nuk ka dhënë në këtë rast nuk ka koment. Vetëm u bë i vetëdijshëm se vajza ishte martuar me një mbrojtës të klubit Moskës "Lokomotiv" Jan Durica, por ata shpejt u ndanë. Martesa theu edhe në vitin 2011, për shkak se, sipas shumicës së vajzave, futbolli ishte shumë më e rëndësishme se sa veten për burrin e saj.

Në fund të vitit 2013 ajo martohet Oleg Filatov, personi i njohur në industrinë e filmit. Çifti u takuan në Ukrainë, në Kiev, në të njëjtën më vonë ata u martuan. Nga rruga, Maria Gorban, filmografi të cilit furnizohet vazhdimisht, jo vetëm të çon jetë aktive krijuese, por edhe merr pjesë në festivale, organizon një takim me tifozët, dhe është bashkë-host i seri televizive popullor. Dhe në këtë aktore e suksesshme nuk do të ndalet.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat