“Lëreni imagjinatën tuaj të çmendet”, mamaja e 3 fëmijëve mahnit me të brendshme

Bota e Yjeve

“Lëreni imagjinatën tuaj të çmendet”, mamaja e 3 fëmijëve mahnit me të brendshme

Më: 13 dhjetor 2020 Në ora: 13:15
Christine McGuinness

Christine McGuinness, modelja e njohur britanike, po bëhet gati të zhvendoset në një shtëpi gjigante, luksoze, së bashku me bashkëshortin dhe familjen e tyre.

E në mes të rrëmujës, ajo mori pak kohë për të pozuar për një firmë të brendshmesh dhe rezultatet e punës i ndau me fansat më Instagram.

Nëna e tre fëmijëve, 32-vjeç, dukej e mahnitshme, ndërsa pozoi me të brendshme në nuancat e të kuqes dhe të zezës.

Image

Ajo tregoi edhe rezultatet e punës së palodhur në palestër, me një trup të tonifikuar për t’u patur zili. “Lëreni imagjinatën tuaj të çmendet”, shkroi ajo krahas fotove.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat