E kishit menduar ndonjëherë? Ky është kuptimi i emrit të Adrola Dushit

Bota e Yjeve

E kishit menduar ndonjëherë? Ky është kuptimi i emrit të Adrola Dushit

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 16:19
Adrola Dushi

Adrola Dushi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe ky tashmë është një fakt. Aktualisht, ajo ndan jetesën mes Shqipërisë dhe Amerikës.

Mirëpo nuk harron të gjejë kohë edhe për fansat e saj besnikë, të cilët e ndjekin në rrjetet sociale gjithmonë.

Së fundmi, Adrola i ka dhënë atyre mundësinë të bëjnë pyetjet që të dëshirojnë dhe ato kanë qenë të shumta, shkruan abcneës.al.

Image

Njëra që ka tërhequr më shumë vëmendjen e të gjithëve ka qenë, ajo ku një fans e pyeste se çfarë kuptimi kishte emrin “Adrola”.

“Emri im është bashkimi i emrave të dy vëllezërve të mi: Ad-riano+ Rola-nd= Adrola. Babi im e vendosi këtë emër të cilin e dua aq shumë”, është përgjigjur modelja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat