Elettra Lamborghini me shfaqje që të le pa frymë, zhytet në dëborë me rroba banje

Bota e Yjeve

Elettra Lamborghini me shfaqje që të le pa frymë, zhytet në dëborë me rroba banje

Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 22:54
Elettra Lamborghini

Këngëtarja Elettra Lamborghini dhe bashkëshorti, Afrojack në spa së bashku, shijojnë një banjë relaksuese në Jacuzzi në natyrë, të zhytur në një peizazh të zbardhur.

Por përkëdhelja dhe relaksimi nuk janë të mjaftueshme për këngëtaren e cila gjithmonë kërkon adrenalinë.

Me kostum banje, ajo zhyten në dëborë.

Ajo tregoi edhe format bombastike trupore e duke i lënë ndjekësit pa fjalë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat