Vildane Zeneli tregon se a është në lidhje dashurie

Bota e Yjeve

Vildane Zeneli tregon se a është në lidhje dashurie

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 19:58
Vildane Zeneli

Modelja e njohur, Vildane Zeneli  i është bashkuar trendit të ri në rrjetin social Instagram, ku të famshmit u kërkojnë ndjekësve që t’u bëjnë pyetje dhe ata të përgjigjen.

Te Vildanja, kryesisht, pyetjet kanë qenë nga jeta private.

Ku, një ndjekës e ka pyetur se a është në lidhje dashurie.

Image
Insta

Modelja është përgjigjur se është beqare, por është e bekuar për çdo gjë që Zoti i ka dhuruar në jetën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat