Njihet për format trupore seksi, por ja si duket në të vërtetë trupi i Jennifer Lopez me bikini

Bota e Yjeve

Njihet për format trupore seksi, por ja si duket në të vërtetë trupi i Jennifer Lopez me bikini

Më: 11 janar 2021 Në ora: 22:50
Jennifer Lopez
Image

është një ndër personazhët VIP që njihet për format trupore bombastike e sidomos për të pasmet.

Ndonëse i ka kaluar të 50-at, aktorja kujdeset shumë për pamjen e jashtme, jo vetëm duke i kushtuar rëndësinë e duhur ushqimit, por edhe duke u stërvitur.

Rezultatet janë mëse të dukshme, pasi muskujt e saj të barkut dhe të pasmet e tonifikuara tërheqin gjithmonë vëmendje, por jo çdo gjë është ashtu siç duket në rrjete sociale.

Kjo, sepse pas një fotoje ku shfaqte linjat perfekte në plazh e veshur me bikini, paparacët kanë publikuar disa foto pa filtra të këngëtares, shkruan “Bazaar”.

Në këto foto vihet re se dhe Jennifer ka celulit si gjithë të tjerët, por duket se ka vendosur të mos e tregojë në Instagram.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat