Arbenita ‘ngacmon’ ndjekësit, pozon me pantallona gjysmë të zhveshur

Bota e Yjeve

Arbenita ‘ngacmon’ ndjekësit, pozon me pantallona gjysmë të zhveshur

Më: 14 janar 2021 Në ora: 16:48
Arbenita Ismajli

Arbenita erdhi provokuese në paraqitjen e fundit.

Arbenita Ismajli është emër që u bë i njohur për publikun që prej lidhjes me reperin Fero.

Modelja është shumë aktive në profesion

Arbenita erdhi provokuese në paraqitjen e fundit.

Image

 

Arbenita Ismajli është emër që u bë i njohur për publikun që prej lidhjes me reperin Fero.

Modelja është shumë aktive në profesionin e saj, teksa vazhdimisht sjell fotografi të reja, ku shfaqet shumë joshëse.

Njësoj veproi edhe së fundi, teksa u shfaq e veshur me një ‘bodysuit’ të zi dhe një palë xhinse, gjysmë të zhveshura.

Modelja provokoi me xhinset e zbërthyera, ndërsa theksoi edhe një herë fizikun e përsosur, për të cilin edhe komentohet vazhdimisht.

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero shpeshherë kanë qenë pre e thashethemeve për krizë në lidhjen e tyre, por ata po e shijojnë në maksimum këtë romancë.

nin e saj, teksa vazhdimisht sjell fotografi të reja, ku shfaqet shumë joshëse.

Njësoj veproi edhe së fundi, teksa u shfaq e veshur me një ‘bodysuit’ të zi dhe një palë xhinse, gjysmë të zhveshura.

Modelja provokoi me xhinset e zbërthyera, ndërsa theksoi edhe një herë fizikun e përsosur, për të cilin edhe komentohet vazhdimisht.

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero shpeshherë kanë qenë pre e thashethemeve për krizë në lidhjen e tyre, por ata po e shijojnë në maksimum këtë romancë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat