Si asnjëherë, Dua Lipa zhvishet dhe tregon a është shtatzënë

Bota e Yjeve

Si asnjëherë, Dua Lipa zhvishet dhe tregon a është shtatzënë

Nga: Bota sot Më: 14 janar 2021 Në ora: 18:13
Dua Lipa

Ajo është një mbretëreshë e padiskutuar e popit në vitin 2020 me albumin e saj Future Nostalgia, i cili është nominuar edhe si albumi i vitit në qmimet e Grammy Aëards.

Tani Dua Lia po forcon statusin e saj në industrinë e muzikës me një paraqitje në kopertinën e revistës Rolling Stone, ku duket senzacionale me veshje shumë zbuluese.

Dua e cila është 25 vjeqare kohët e fundit ndezi thashetheme për një shtatzani të mundshme duke ostuar emoji të bebeve, ajo ka treguar fizikun e saj mahnitës në imazhet magjepsëse, të realizuara nga David LaChapelle.

Veshja e saj e paktë nxjerrë shumë nga trupi i saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat