Nicole duket aq 'seksi' pranë të dashurit

Bota e Yjeve

Nicole duket aq 'seksi' pranë të dashurit

Nga: Bota sot Më: 14 janar 2021 Në ora: 18:32
Nicole Sherzinger, Thom Evans

Ajo ka qenë duke shijuar një pushim të mirë në diellin e vendit turistik Turks and Caicos me të dashurin e saj Thom Evans dhe motrën e saj.

Dhe Nicole Sherzinger ishte e sigurt se sërish do të ngrite temperaturat kur shfaqi figurën e saj derisa pozoj me të dashurin Thom në disa momente në plazh, gjatë enjtes.

Ylli i ussycat Dolls, 42 vjeqarja tregoj edhe njëherë trupin e saj në një palë bikine leopardi, bashkë me të dashurin e saj pa këmishë gjatë shëtitjes së tyre.

Nicole kishte kapur flokët, derisa të dytë kishin nxjerrë gjuhën./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat