Kaq me stil vishet djali i Gold Ag

Bota e Yjeve

Kaq me stil vishet djali i Gold Ag

Më: 14 janar 2021 Në ora: 22:48
Gold Ag dhe bashkëshortja e tij, Ermira

Ende shumë i vogël, por publiku ia di emrin dhe e di pak a shumë se si duket i biri i reperit Gold Ag.

Njëjtë si disa emra të tjerë të fushës së muzikës, edhe Goldi ka vendosur të mos e ekspozoi plotësisht të birin.

Megjithatë, bashkëshortja e tij, Ermira, nuk po mund t'i rezistoi dëshirës pa e nxjerrë bile pak në rrjete sociale.

Gruaja e Reperit ka bërë një postim me të birin në krah, ndërkohë që nënë e bir duken mjaft këndshëm dhe me stil.

Ky është simpatiku i Goldit!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat