Kim Kardashian vjen me poza provokuese në reklamimin e parfumeve të reja për Shën Valentin

Bota e Yjeve

Kim Kardashian vjen me poza provokuese në reklamimin e parfumeve të reja për Shën Valentin

Më: 15 janar 2021 Në ora: 10:00
Kim Kardashian

Spektakli duket se vazhdon për Kim Kardashian, pavarësisht se seriali i saj u mbyll pas disa sezonesh.

Mes thashethemeve se ajo është në prag të divorcit nga Kanye West, 40-vjeçarja ishte e zënë me promovimin e markës së saj të parfumeve në Instagram këtë të enjte.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” u shfaq e veshur me një veshje vezulluese metalike që shfaqte dekoltenë e saj të bollshme ndërsa promovonte një koleksion të Ditës së Shën Valentinit për linjën e saj ‘KKW Fragrance’.

Image

Emri ‘KKW’, i cili përdoret gjithashtu në produktet e saj të ndryshme të përbërjes, vjen nga emri i saj i martuar Kim Kardashian West.

Kim theksoi linjat e saj trupore, ndërsa gjunjëzohej pranë një zemre gjigante prej ari.

“Tre aroma të reja joshëse të paketuara në shishe metalike në formë zemre pikërisht në kohën e Ditës së Shën Valentinit – ‘Hearts Gold, ‘Hearts Rose Gold’ dhe ‘Hearts Silver’ në shishet tona të njohura 30ML”, shkroi ajo teksa promovonte produktet e saj të reja.

Image

“Ky koleksion i ri i aromave të ‘KKW Fragrance Heart ‘do t’ju mbështjellë me aroma luksoze me lule që përfshijnë nota të bukura të lules së portokallit, kokërr piperi rozë dhe myshk kadifeje”, vazhdoi ajo.

Kim shpjegoi se koleksioni do të dalë në shitje të enjten e ardhshme – duke qenë i gatshëm për festën e 14 shkurtit.

Ndërkohë sa i përket jetës së saj të dashurisë, sapo është pohuar se Kim ka frikë se si një divorc i mundshëm nga Kanye West do të ndikonte në katër fëmijët e tyre: North, Saint, Chicago dhe Psalmi.

Image
Image
Image
Image

 

“Fëmijët janë shumë të rëndësishëm për Kim. Ajo shqetësohet se si do të jetë një ndarje e përhershme për të gjithë në lidhje me mirëqenien e tyre”, tha për Revistën “People” një burim pranë çiftit.

“Ajo po u kërkon të tjerëve këshilla se si ta bëjnë këtë. Por për muajt e fundit dhe madje edhe më gjatë, përpjekja për të qenë një familje normale ka qenë sfiduese dhe zhgënjyese. Ajo dëshiron të vazhdojë tutje”, theksoi më tej burimi i brendshëm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat