Poza seksi dhe linja perfekte

Bota e Yjeve

Poza seksi dhe linja perfekte

Më: 15 janar 2021 Në ora: 11:23
Valeria Orsini

Ajo është një modele fitnesi amerikane e cila është bërë e njohur falë reklamimit të rrobave të banjos.

Valeria ka lindur në Atlanta Georgia, por ajo u transferua në Miami, Florida me familjen e saj në moshën dy vjeç. Ishte këtu ku Valeria zbuloi pasionin e saj për aktivitetin fizik, i cili përfshinte praktikën e boksit, vrapimin dhe stërvitjen me pesha.

Pasi pa rezultatet e trajnimit, Valeria filloi të ndiqte palestrën me kohë të plotë. Duke marrë një rol të ri si një trajnere e fitnesit në rrjetet sociale, dhe më vonë si një modele, Valeria Orsini është kthyer në një nga influencueset më të mëdha të fitnesit.

Valeria Orsini numëron më shumë se 4.2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto shunmë provokuese. Valeria nuk nguron të tregojë dhe linjat pasi ka një trup shumë tonifikues falë ushtrimit në palestër.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Image
Valeria Orsini
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat